Get Adobe Flash player

Pomozte nám

Jak se můžete zapojit?

Pokud vám chybí některá služba či organizace v programu Zelená karta, nebo máte nějaký nápad, který by ho podpořil, můžete se přidat a pomoci s rozvojem a rozšířením programu.
Pokud máte možnost zprostředkovat kontakt, který se vám zdá vhodný pro přidružení mezi ostatní objekty ZK ČSOP, pak neváhejte a vyžádejte si od Kanceláře ÚVR ČSOP, Michelská 5, Praha 4, bližší materiály k propagaci Zelené karty ČSOP. Každé navázání spolupráce tváří v tvář, je mnohem silnější a osobnější pro další jednání a vede k většímu procentu úspěchu.
Pro ty z vás, kteří máte možnost spolupráci sami předjednat ve zvolené organizaci, je zde jednoduchá smlouva s přílohou.
Při vlastním jednání je vhodné druhé straně nabídnout nějaké propagační materiály o ČSOP a přiblížit činnost a hlavní projekty celého Svazu. Výši slevy na vstupné, služby či zboží lze dohodnout v libovolné výši (samozřejmě čím větší, tím lepší).

Jak postupovat při uzavírání nových smluv:

Při podepisování smlouvy nezapomeňte vyhotovit dva exempláře a zaslat je do Kanceláře ÚVR ČSOP k podpisu. Jeden exemplář zašleme zpět danému subjektu, druhé zůstane v Kanceláři. Součástí smlouvy je i příloha, kde je nutné vypsat, na které objekty či služby se sleva pro členy ČSOP vztahuje a za jakých podmínek (pro některé případy mohou nastat výjimky). Každý úspěšný zprostředkovatel obdrží malý dárek a děkovný dopis.

Pokud přeci jen chcete takové jednání o spolupráci nechat na nás, budeme rádi i za vámi dodané kontakty. Možná právě díky vaší snaze navážeme snadněji a rychleji nová partnerství a z dalších zajímavých slev a možností se budou těšit nejen vy, ale i ostatní členové ČSOP.© ČSOP 2009